Dołącz do nas

Dołącz

Rok formacyjny w MSR trwa od października do czerwca. Rekrutacja trwa cały rok, listę chętnych na każdy rok zamykamy do końca czerwca, a formacja dla kandydatów rozpoczyna się w październiku. Formacja kandydacka trwa od października do czerwca: zakłada pracę nad sobą z kursem online oraz spotkania z liderem prowadzącym kandydatów raz w miesiącu, na koniec będzie weryfikacja Twojej pracy oraz Poligon Duchowości.

Dołącz do istniejącego Rejonu MSR

Tutaj sprawdzisz czy w Twoim mieście jest już rejon MSR. Po wypełnieniu formularza zgłosi się do Ciebie przedstawiciel rejonu, żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną

Stwórz Rejon MSR w swojej miejscowości

Jesli już wiesz, że w Twoim mieście nie ma jeszcze rejonu MSR nic straconego. Weż odpowiedzialność za Kościół XXI wieku i założ rejon MSR w swoim mieście. Wszystkich chętnych do założenia rejonu zapraszamy najpierw do formacji dla kandydatów w formie kursu online, która zawiera dodatkowe moduły poświecone tworzeniu rejonu. Dodatkowo otrzymasz wsparcie mentora MSR, który będzie Cię wspierał w formacji kandydackiej. Po wypełnieniu formularza zgłosi się do Ciebie przedstawiciel MSR, żeby omówić z Tobą zasady przystąpienia do formacji dla kandydatów na liderów rejonów - zanim przystąpisz do formacji otrzymasz od nas kilka zadań rekrutacyjnych. Pierwsze zadanie - musisz znaleźć kolidera, z którym będziesz budował Rejon MSR. Ponadto w trakcie trwania kursu będziesz musiał zorganizować Rejon EDK w swoim mieście lub wyznaczyć nową trasę, znaleźć księdza wspierającego MSR oraz znaleźć miejsce na spotkania MSR. Przed uruchomieniem rejonu dostaniesz zadanie zrekrutowania min 6 osób do Twojego rejonu.